ניהול כספים במיקור חוץ

הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים

לא רק עסק שנמצא בקשיים תקציביים עשוי למצוא את עצמו זקוק להלוואה. גם עסקים מצליחים ומצליחים מאוד, עסקים שמשלמים את משכורתם של העובדים בכל חודש ללא חריגות ועומדים בכל התשלומים מול הספקים, עדיין עשויים להזדקק למזומנים וזאת בכדי לגדול ולהתפתח עוד. הלוואה כזו עשויה למעשה לפתוח עבורם שערים חדשים ולסייע להם לכבוש פסגות חדשות.

בעזרת ההלוואות הללו הם יוכלו לפתח מוצרים חדשים או יוכלו לפתוח סניפים נוספים לעסק ובאופן כללי להרחיב את המעגלים.

 

הלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית?

יש כאלה שבאופן טבעי פונים תמיד לבקש את ההלוואות מהבנקים המוכרים להם. נוח להם לפנות אל סניף הבנק המוכר, שם ישנם פקידים שהם מכירים מימים ימימה ומבחינתם – הטבעי ביותר זוהי הפנייה אליהם.

העניין הוא שהלוואה בנקאית היא הלוואה הרבה יותר מסורבלת ביחס להלוואה החוץ בנקאית. זאת בעיקר בגלל שתי סיבות עקריות.

  1. הלוואה בנקאית היא הלוואה אשר לא תינתן מיד לכל דורש. הבנק יבדוק היטב את מצב החשבונות של הלקוח או של העסק אשר בא לבקש את ההלוואה, הוא יבדוק את ההתנהלות שלו בשנים האחרונות כמו גם את יכולת ההחזר של הלווה. רק אם הבנק יהיה משוכנע לגמרי כי ההלוואה תושב במלואה או אז ייאות הבנק לשחרר אותה ללקוח.

  2. גם אם ההלוואה תאושר, עדיין תשפיע ההלוואה על מצב החשבון בבנק. הבנק יגביל את חשבון הבנק של הלקוח וזאת בכדי לבטח כי הלווה יוכל לשלם את התשלומים אותם התחייב לשלם כולל הריביות הכרוכות בהלוואה הזו. כך שלמעשה ההלוואה הבנקאית תוקעת ממש את כל ההתנהלות הבנקאית לאורך זמן.

  3.  

הלוואה חוץ בנקאית – הלוואה מהירה ללא הגבלות

ההלוואה החוץ בנקאית היא הלוואה הרבה יותר נוחה וגם הרבה יותר גמישה. היא גם לא תגביל אותנו ואת חשבון הבנק שלנו כאשר למעשה נוכל להמשיך להתנהל כרגיל כאשר בד בבד העסק שלנו ייהנה ממרחב פעולה לצורך הרחבת גבולותיו של העסק.

מלבד הקלות היחסית לקבלת ההלוואה מן הסוג הזה ישנו ההבדל גם באופן ההחזר של ההלוואה. פריסת התשלומים תהיה נוחה יותר מההלוואה הבנקאית כאשר הלווה יוכל לבחור את מסלול ההחזר אשר יתאים לו.

גם מבחינת אחוזי הריבית, מדובר בהלוואה שהיא הרבה יותר נוחה ואטרקטיבית.

שינוי גודל גופנים
מצב ניגודיות
הרשמו כעת לקבלת עדכונים לבעלי עסקים

הרשמו כעת לקבלת עדכונים לבעלי עסקים

הירשמו לקבלה מוקדמת של עדכונים מקצועיים חינם
אנחנו שומרים על פרטיותכם ותמיד תוכלו לשנות או להסיר את הרישום

הרשמתך נקלטה בהצלחה!