ניהול כספים במיקור חוץ

ניהול כספים במיקור חוץ

שירותי מיקור חוץ שונים, מאפשרים לעסקים קטנים ובינוניים לבצע השלמה של מנהלים, נכסים או תהליכים שאינם קיימים בעסק, או שלא משתלם להחזיק אותם בעסק. אחת הדוגמאות הנפוצות לכך היא ניהול כספים במיקור חוץ. ניהול כספים לעסקים במיקור חוץ (outsourcing), הוא הדרך הטובה ביותר לעסקים קטנים ובינוניים להבטיח התנהלות כלכלית תקינה, ללא בזבוז כסף מיותר.

בעסקים קטנים ובינוניים רבים, תפקיד מנהל הכספים למרות חשיבותו, פשוט אינו קיים. במקום זאת ישנה פונקציה כלשהי של הנהלת חשבונות, אשר רושמת את הפעולות הכספיות המבוצעות בעסק. שירותי הנהלת חשבונות אלו הינם הכרחיים לצרכי דיווח לרשויות כנדרש על פי חוק, והם נותנים רמה בסיסית של בקרה פיננסית על פעילות העסק, אך הם אינם מאפשרים לעסק לנהל את ההווה הכלכלי שלו ולתכנן את עתידו הכספי.

מצד שני, יצירת תפקיד של מנהל כספים במשרה מלאה בעסק קטן איננה אפשרית, שכן מדובר בהוצאה גדולה ומשמעותית למדי, שאיננה תואמת את היקף הפעילות בעסק. מנהל פיננסי מקצועי וותיק, אשר יודע לבצע את עבודתו בצורה יסודית ומעמיקה הוא הוצאה יקרה מאוד עבור עסק קטן-בינוני שהינו דל בתקציבים ביחס לחברות גדולות.

מניסיוננו בעשרות רבות של עסקים, מסתבר כי "חסכון" ע"י העסקה של מנהל פיננסי זוטר או בלתי מקצועי או מוכשר לכך, או גרוע מכך – הפקדת הטיפול הפיננסי בידי מנהל חשבונות – עשויה לעלות לעסק הרבה יותר, שכן נזקי ה"אי ניהול" הם אלו שמובילים פעמים רבות לקריסתם של עסקים.

שירותי ניהול כספים במיקור חוץ מאפשרים למנהל של העסק הקטן להשתמש בשירותיו של מנהל פיננסי מקצועי, מבלי להחזיקו במשרה מלאה כחלק מהעסק. כך, העסק יכול ליהנות משירותיו של מנהל כספים מנוסה, מהשורה הראשונה, שכבר ליווה בעבר עסקים רבים ויכול לסייע לבעל העסק בניטור שוטף של מצב העסק, בניהול סיכונים פיננסיים, בקבלת ההחלטות הכלכליות ותכנון הצעדים העתידיים עבור העסק, בעלות נמוכה באופן משמעותי. היקף ההתקשרות עצמו יכול גם הוא להיות מותאם בהתאם לצרכי העסק המשתנים מעת לעת.

Check THIS SITE Out
שינוי גודל גופנים
מצב ניגודיות
הרשמו כעת לקבלת עדכונים לבעלי עסקים

הרשמו כעת לקבלת עדכונים לבעלי עסקים

הירשמו לקבלה מוקדמת של עדכונים מקצועיים חינם
אנחנו שומרים על פרטיותכם ותמיד תוכלו לשנות או להסיר את הרישום

הרשמתך נקלטה בהצלחה!